FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.7) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)
