FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
