FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Google Fonts
ne: गुगल फन्टहरू

en: Local Fonts
ne: स्थानीय फन्टहरू

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Bootstrap Library
ne: बुटस्ट्र्याप Library

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Bootstrap From CDN
ne: CDN बाट बुटस्ट्र्याप

en: Bootstrap From Local
ne: स्थानीयबाट बुटस्ट्र्याप

en: Global Icons
ne: विश्वव्यापी आइकनहरू

en: Fontawesome Icons Library
ne: फन्टाअद्भुत आइकन लाइब्रेरी

en: Global Style
ne: विश्वव्यापी शैली
