FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.8) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
