FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.8) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Global
vi: Chung

en: Featured
vi: Tính năng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
