Flexmail (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
