Flexmail (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Source
gl: Orixe

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
