Flexmail (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Source
be: Крыніца

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
