Flexmail (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: - None -
id: - Tiada -

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Source
id: Sumber

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
