Flexmail (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Url
sv: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Source
sv: Källa

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om
