Flexmail (2.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Label
de: Beschriftung

en: Url
de: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Source
de: Quelle

en: Test connection
de: Verbindung testen

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Account ID
de: Konto-ID

en: First name field
de: Feld für den Vornamen

en: Email field
de: E-Mail-Feld

en: Name field
de: Namensfeld

en: Handler settings
de: Behandlungsroutinen-Einstellungen

en: Custom value
de: Benutzerdefinierter Wert

en: Update contact
de: Kontakt aktualisieren

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Webform elements
de: Webformularelemente
