Flexmail (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Url
fi: Osoite

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Source
fi: Lähde

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
