Flexmail (2.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Source
vi: Nguồn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
