Flexmail (2.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
