Flexmail (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Url
hi: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Source
hi: स्रोत

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
