Flexmail (2.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Url
ka: ბმული

en: Source
ka: წყარო
