Flexmail (2.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Source
ug: مەنبە

en: About
ug: ھەققىدە
