Flex Slider (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
