Flex Slider (3.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
