Flex Slider (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Move
gl: Mover

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: Off
gl: Desactivado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Reverse
gl: Invertido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Animation
gl: Animación

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
