Flex Slider (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Off
nn: Av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
