Flex Slider (3.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
