Flex Slider (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione
