Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
