Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Move
ja: 移動

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Options
ja: オプション

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Off
ja: オフ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Selector
ja: セレクター

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Video
ja: ビデオ

en: Reverse
ja: 逆順

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Apply
ja: 適用

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Image title
ja: 画像タイトル

en: Animation
ja: アニメーション

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Terminology
ja: 用語

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
