Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Options
nl: Opties

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Off
nl: Uit

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Apply
nl: Toepassen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Animation
nl: Animatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Terminology
nl: Terminologie

en: Slideshow speed
nl: Slideshow-snelheid

en: Asc
nl: Oplopend

en: Caption Field
nl: Onderschriftveld
