Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Off
oc: Desactivat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Reverse
oc: Inversat

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Item Width
oc: Largor de l'element

en: Master
oc: Maître
