Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Move
sr: Премести

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Sort by
sr: Сортирај по
