Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Off
ta: இல்லை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Slide
ta: நழுவு

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Terminology
ta: சொல்லியல்
