Flex Slider (8.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Apply
cy: Ceisio

en: Image title
cy: Pennawd delwedd
