Flex Slider (8.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
