Flex Slider (8.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Options
sl: Možnosti

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
