Flex Slider (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Options
el: Επιλογές

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Off
el: Κλειστό

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Terminology
el: Ορολογία

en: Asc
el: Αύξ
