Flex Slider (8.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan
