Flex Slider (8.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Sync
hu: Szinkron

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Off
hu: Ki

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Video
hu: Videó

en: Reverse
hu: Fordított

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Image title
hu: Kép címe

en: Animation
hu: Animáció

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Namespace
hu: Névtér

en: Uses
hu: Használat

en: Previous Link Text
hu: Előző gomb szövege

en: Next Link Text
hu: Következő gomb szövege

en: Terminology
hu: Terminológia

en: Slideshow speed
hu: Diavetítés sebessége

en: Asc
hu: Növ

en: Touch
hu: Érintés

en: Master
hu: Mester
