Flex Slider (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
