Flex Slider (8.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Move
ca: Mou

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Off
ca: Inactiu

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Video
ca: Vídeo

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Apply
ca: Aplica

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Terminology
ca: Terminologia

en: Master
ca: Mestre
