Flex Slider (8.x-2.0-rc1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: On
gu: ચાલુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Terminology
gu: પરિભાષા
