Flex Slider (8.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: On
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა
