Flex Slider (8.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: On
th: เปิด

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Off
th: ปิด

en: Video
th: วีดีโอ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Terminology
th: คําศัพท์
