Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Off
az: Söndürülüb

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Selector
az: Seçici

en: Reverse
az: Tərs

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
