Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Apply
bs: Primjeni
