Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Asc
jv: Urut Maju
