Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
