Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್
