Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Move
lt: Perkelti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Off
lt: Išjungta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
