Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Move
mr: सरकवा

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
