Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: About
my: အကြောင်း
