Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Move
pl: Przenieś

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Element ID
pl: ID elementu

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Off
pl: Wyłączony

en: Linear
pl: Liniowy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Selector
pl: Selektor

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Video
pl: Wideo

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Animation
pl: Animacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Uses
pl: Używa

en: Previous Link Text
pl: Tekst odnośnika poprzedni

en: Next Link Text
pl: Tekst odnośnika następny

en: Item Width
pl: Szerokość elementu

en: Terminology
pl: Terminologia

en: Slideshow speed
pl: Szybkość pokazu slajdów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Touch
pl: Dotyk

en: Master
pl: Główny

en: A human-readable title for this option set.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł tego zestawu opcji.

en: Use CSS
pl: Używaj CSS

en: General Slideshow and Animation Settings
pl: Ogólne ustawienia pokazu slajdów oraz animacji

en: Slide Direction
pl: Kierunek slajdu

en: Loop Slideshow
pl: Zapętlaj slajdy

en: Randomize Slide Order
pl: Losuj kolejność slajdów

en: Starting Slide
pl: Początkowy slajd

en: Navigation and Control Settings
pl: Ustawienia nawigacji i sterowania

en: Next/Previous Controls
pl: Kontrolki następny/poprzedni

en: Paging Controls
pl: Kontrolki stronicowania

en: Keyboard Navigation
pl: Nawigacja klawiaturą

en: Mousewheel Navigation
pl: Nawigacja kółkiem myszy

en: Add Pause/Play Indicator
pl: Dodaj wskaźnik play/pauza

en: Pause State Text
pl: Tekst stanu pauzy

en: Play State Text
pl: Tekst stanu play

en: Smooth Height
pl: Gładka zmiana wysokości

en: Item Margin
pl: Margines elementu

en: Minimum Items
pl: Minimalna ilość elementów

en: Max Items
pl: Maksymalna ilość elementów

en: Pause On Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu myszką

en: FlexSlider Example
pl: Przykład FlexSlidera
