Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
